דף אודות

שלום רב ותודה שבחרתם להתעניין במותג מאיקו קוסמטיקה.

שמי ג’ולי שבת ואני המייסדת של המותג MAIKO COSMETICA.


המותג מיוצר בישראל אך כל שפת העיצוב, השם והלוגו משדרים יפן, וזאת בזכות ההשראה שקיבלתי בביקור ביפן לפני שנים רבות .

“מאיקו” היא למעשה גיישה צעירה, ולפי המסורת היפנית, הן חיות “בעולם הפרח והערבה”. “הפרח” מסמן בתרבות היפנית יופי, “והערבה” מסמנת אצילות, כוח וחן.

הגיישה היא אשת אומנות, (גיי-אומנות, שה- נפש/אדם). כל חייהן הוא טקס ארוך וססגוני. הן מקדישות את עצמן לאהבת אסתטיקה, שירה, נגינה בשמיסן (כלי נגינה יפני), טקס התה ועוד אין סוף קישורים שאותם הן רוכשות למשך שנים רבות. ביפן נחשבות הMAIKO ליצירת אומנות, אישה ללא רבב עם ניחוח בלתי נשכח, עור פורצלן ושיער עדין כמשי, שנעות במין ריחוף, בקימונו עוצר נשימה.

בתרבות היפנית נותנים כבוד גדול לכל הקשור לאסתטיקה וניקיון. היפנים מאמינים שגוף הוא מתנה שמקבלים רק פעם אחת בחיים, לכן יש להתייחס אליו כאל מקדש, מקדש נקי מבפנים ומבחוץ. כמו לפני מאות שנים, גם היום, למקום הרחצה והטיפוח מקדישים זמן מיוחד, למעשה הם הופכים את הרחצה לטקס, שאין בו כללים, אלה זמן איכות והנאה.

בתרבות היפנית, טקס ניקוי הגוף, כמו כל טקס אחר, מלווה בארומתרפיה (טיפול בשמנים אתרים). לשמנים אתרים סגולות מרפא רבות שמשפיעות על מראה העור, כמו כן, באופן מופלא, שמנים אתרים משפיעים על התחושות הפנימיות ומשפרים את מצב הרוח.

הגישה לאסתטיקה ביפן, כאל בריאות גוף נפש, עוררה בי את ההשראה להקמת מתחמי טיפוח וקוסמטיקה בניחוח יפני.

מוצרי טיפוח של MAIKO COSMETICA מציעים קוסמטיקה טבעית וטיפולית, מבוססת על ארומתרפיה ומרכיבים מיוחדים כגון חלב נאקות, מי נהר הבניאס, ספירולינה, שמן אראגן ועוד…

הניחוחות והמרקמים של המוצרים שלנו ייקחו אותכם לחוויית ספא יפני ויהפכו את הרחצה לטקס ארומתרפי מרומם .

אנו מציעים מגוון רחב של מוצרי טיפוח וטיפול בבעיות כגון אנטיאייג’ינג, פיגמנטציה, סבוראה, אקזמה, אקנה, קשקשים ועוד…

 

מטרות העל שלנו ב- MAIKOCOSMETICA

  • לייצר מוצרי קוסמטיקה הוגנים, על בסיס פורמולציות איכותיות ויעילות שמביאות תוצאות. על מנת להביא אליכם את המוצר האיכותי ביותר, אנו משתפים פעולה עם המעבדות הטובות והאמינות בארץ ובחו”ל.
  • בכל המוצרים שלנו תמצאו תרכובות המכילות ריכוז גבוהה של שמנים אתרים ורכיבים מיוחדים כגון חלב נאקות, מי נהר בניאס, ספירולינה, אצת דנוליאלה ועוד… מטרתם לתת מענה טבעי לשיפור מרקם ומראה העור, להגן בפני רדיקאלים חופשיים ולטפל בבעיות העור והשיער.
  • הניחוחות של המוצרים שלנו נבחרים בקפידה, עם דגש על שמנים אתרים להם יש השפעה על התחושות הפנימיות ועל מצב הרוח!
  • אנו מודעים למצב האקולוגי, וערים לנזק שהתעשייה המודרנית גורמת לכדור הארץ. מוצרי הקוסמטיקה שלנו לא נוסו על בעלי חיים ואינם מכילים פאראבנים ואס.אל. אסים. אנו שואפים לייצר מוצרי טיפוח שאינם פוגעים באיכות הסביבה ובבריאות שלכם. המטרה שלנו לתת חלופות טבעיות לטיפוח מושלם וטיפול בבעיות כגון אקנה, סבוראה, אקזמה ועוד…
  • חשוב לנו שתקבלו חוויית שימוש מעולה מכל מוצר שתרכשו, לכן בחרנו את האריזות הנוחות ביותר עבור המוצרים שלנו. מעבר לכך, אנחנו נותנים אחריות מלאה על כל מוצר שתרכשו, כך שאם לא אהבתם או לא נהנתם, תוכלו לקבל זיכוי מלא על המוצר!

תודה שבחרתם להתעניין ב- MAIKOCOSMETICA