חלב נאקות - הכוח המרפא של המדבר

CAMEL MILK- חלב נאקות

אם עורכם יבש כמו מדבר סהרה, התרופה הטבעית המושלמת עשויה להימצא במדבר עצמו. בזכות יכולתו לשפר את מרקם העור, לטפל באקנה ולהחליק קמטים ביעילות, הוכרז חלב הנאקות לאחרונה ל- "הדבר החדש בתחום טיפוח העור והשיער" על ידי בלוגרים של טיפוח ויופי בעולם.

כמו כן נערכו מס' מחקרים על ידי פרופסורים מכל העולם, ובישראל, פרופסור יגיל (ז"ל), המומחה מס'1 בעולם בנושא גמלים, מדור המייסדים של המכון לחקר הנגב באוניברסיטת בן גוריון, הוגה מחקר להסתגלות האדם ובעלי החיים למידבר, כבר כיובל שנים. הוא היה  הראשון לחקור על סגולות המרפא של חלב הנאקות. הוא זה שבא עם הראיון של הפיכת חלב נאקות, אותו חקר רבות על יתרונותיו, למוצרי טיפוח לעור.

אך איננו מחדשים או מגלים דבר חדש, בתרבויות עתיקות, עוד מימי קליאופטרה, וגם היום, באזורים מדבריים יש שימוש רב לחלב נאקות, על ידי נטילתו מטפלים בבעיות בריאותיות כגון לחץ דם, מחלות לב, עיכול, חיזוק של המערכת החיסונית ועוד....

חלב נאקות

קליאופטרה נהגה לעשות טקס יומי של רחצה באמבט עם חלב נאקות. חלב נאקות מסייע בריכוך העור מכיוון שהוא מכיל לנולין, חומצה שומנית שלוכדת את הלחות הטבעית של העור ומרגיעה דלקות. אך לא רק.... חלב נאקות עשיר במכלול של רכיבים חיוניים לטיפול בעור ובשיער.

חלב נאקות עשיר בחומצות אלפא הידרוקסיות ורכיבים אשר פועלים להרגעת העור והזנתו.

עשיר בויטמין C ואלסטין, מכיל ויטמינים- B1 ,B2 ,B12 ,A, וקראטין.

ויטמין A גורם ליצור רטינול בעור ומסייע בטיפול בפיגמנטציה, קילוף טבעי של העור וייצור תאי עור חדשים ובריאים יותר.

ויטמין C מסייע בייצור קולאגן, החלבון האחראי לגמישות ולמרקם העור. כמו כן ויטמין C הוא נוגד חימצון חזק, שנלחם ביעילות ברדיקאלים חופשיים, הגורמים להזדקנות העור.

חלב נאקות עשיר בריכוז גבוהה בחומצה לקטית המסייעת לקלף ולהשיל תאי עור מתים, ולחשוף תאי עור צעירים יותר. כמו כן חומצה זו נחשבת לדידותית ביותר לעור רגיש.

חלבון הקאזאין שבחלב נאקות משמש כמוליך לחומרים פעילים שומניים לשכבות העמוקות יותר של העור.

חלב נאקות מכיל אומגה 3 ,6 ו-9, רמת השומן של החלב נמוכה מה שנותן לו יתרון גדול לטיפול בעור, במילוי לחות טבעית לחלל הבין תאי,מריחה קלה  ותחושה נעימה.

בחלב ישנם חיידקים חיוביים שמעכבים את הזדקנות העור וריכוז של פרוטאין ואימוגלובין שתורם לחידוש הרקמות. לכן מוצרי הטיפוח עם חלב נאקות מתאימים לטיפול בעור בוגר

החלב מכיל ריכוז גבוהה של לקטוז חיובי לבריאות העור, כל הויטמינים ביחד, ריכוז גבוהה של ויטמין C, מינרלים וקלסיום , ריבוי פרוטאינים שעוזרים להלחם בבקטריות, וירוסים ופטריות, הופכים את חלב הנאקות לפתרון מושלם לטיפול בעור ובתיקון מרקמו  בצורה יעילה. 

חלב נאקות ידוע כמרפא פצעים ויעיל לטיפול בבעיות כגון: אקנה, פסוריאזיס, אטופיק דרמטיטיס, אקזמה, סבוראה, פצעי זיעה ויובש בעור.

למעבר למוצרים על בסיס חלב נאקות לחץ כאן...

מקורות הכתבה:

אתר: THEZEOREPORT

אתר: CAMELMILK

דרגו אותנו
4.5/5