“מאיקו”, פירוש השם “מאיקו” ביפנית הוא רקדנית, כשהכוונה היא לשוליית גיישה. כדי להיות גיישה ביפן, על הבחורה לעבור תהליך ארוך שנים. בשלב שמסיימות את לימודיהן מקבלות את התואר MAIKO .

ביפן נחשבות הMAIKO  ליצירת אומנות,אישה ללא רבב עם ניחוח בלתי נשכח,עם עור עדין כמשי שנעות במין ריחוף בקימונו עוצר נשימה.

.MAIKOCOSMETICA

מוצרי טיפוח של MAIKOCOSMETICA מציעים קוסמטיקה טבעית וטיפולית המשלבת בתוכה ארומתרפיה (טיפול בשמנים התריים) ועוד מרכיבים מיוחדים עם סגולות מרפא כגון חלב נאקות, מי נהר בניאס, שמן קאנאביס, ספירולינה,שמן אראגן ועוד.

חשוב לציין שטיפול בשמנים התריים משפיע לא רק על מראה העור וטיפול בבעיות שכבר קיימות,באופן מופלא שמנים התריים משפרים את מצב הרוח!!!

בסדרות הטיפוח שלנו בחרנו בקפידה את השמנים שישפיעו גם על התחושות הפנייות.

מגוון רחב של מוצרים לטיפול בעור הפנים,גוף, ושיער.

טיפול במגוון בעיות: פיגמנטציה, אנטיאייג’ינג, אקזמה, סבוראה, אקנה ועוד.

מתחמי היופי של מאיקו מעניקים פן חוויתי של טיפולים לגוף.

המירוץ נגד הזמן הפך להיות שגרת חיינו. ניקיונות, בישולים, קניות, גידול ילדים, חוגים, לימודים, עבודה ואין לזה סוף. הניסיון האין סופי לתמרן בין כולם – בית, ילדים, עבודה – משאיר לנשים זמן מאוד קצוב לעצמן. המוטו ב”מאיקו” שכל אישה חייבת לפחות פעם בשבוע להתנתק מהטירוף ולהתפנק ותוך כדי גם לקבל את הטיפול שהיא צריכה.

“מאיקו” זה אותו מקום רגוע ושלו, אשר נותן מענה כולל בתחום האסתטיקה, כולל פדיקור, מניקור, מריחת לק ולק ג’ל, עיצוב גבות, איפור, הסרת שיער מהגוף באמצעות שעווה, מגוון טיפולים קוסמטיים לפנים ועיסויים לגוף ולרגליים. המתחם נותן מענה ללקוחות בכל הגילאים וכמובן גם לגברים.

ג’ולי שבת היא היזמית העומדת מאחורי מתחמי הטיפוח ויופי “מאיקו”,מאמינה שכל אחד ואחת חייבים להתנתק לפחות פעם בשבוע לזמן איכות ולקבל טיפול לו הם זקוקים, מעין פסק זמן מהחיים. במאיקו מדובר בחוויה שלמה בה משלבים פינוק ואיכות. הקונספט הוא להכנס לאווירה, לריחות, לעיצוב הייחודי ולקבל טיפולים באיכות והמקצועיות הגבוהה ביותר, בשילוב עם מנוחה וזמן איכות באמצע היום.