"מאיקו", מתחם היופי והאסתטיקה מתהדר בשני סניפים בחיפה – במתחם האודיטוריום במרכז הכרמל וסיטי סנטר במושבה הגרמנית. פירוש השם "מאיקו" ביפנית הוא רקדנית, כשהכוונה היא לשוליית גיישה. כדי להיות גיישה ביפן, על הבחורה לעבור תהליך. השלב הראשוני נקרא MAIKO ומדבר על התחדשות, פריחה, משהו רענן וצעיר, בדיוק מה שמתחמי הטיפוח של מאיקו משדרים.
ליין המוצרים של ״מאיקו״
הוא ליין יחודי שפיתחנו בשיתוף פעולה עם חברה ישראלית ״ביוטי טריט״ שמתמחה במוצרים טיפוליים מחומרים טבעיים, חמאות ושמנים אתריים.
לכל מוצר יש ייעוד טיפולי מעבר לפן האסטתי, בליווי ריחות ארומטיים של שמנים אתריים.
מתחמי היופי של מאיקו מעניקים פן חוויתי של טיפולים לגוף.

המירוץ נגד הזמן הפך להיות שגרת חיינו. ניקיונות, בישולים, קניות, גידול ילדים, חוגים, לימודים, עבודה ואין לזה סוף. הניסיון האין סופי לתמרן בין כולם – בית, ילדים, עבודה – משאיר לנשים זמן מאוד קצוב לעצמן. המוטו ב"מאיקו" שכל אישה חייבת לפחות פעם בשבוע להתנתק מהטירוף ולהתפנק ותוך כדי גם לקבל את הטיפול שהיא צריכה.

"מאיקו" זה אותו מקום רגוע ושלו, אשר נותן מענה כולל בתחום האסתטיקה, כולל פדיקור, מניקור, מריחת לק ולק ג'ל, עיצוב גבות, איפור, הסרת שיער מהגוף באמצעות שעווה, מגוון טיפולים קוסמטיים לפנים ועיסויים לגוף ולרגליים. המתחם נותן מענה ללקוחות בכל הגילאים וכמובן גם לגברים.

ג'ולי רימר היא היזמית העומדת מאחורי מתחמי הטיפוח ויופי "מאיקו",מאמינה שכל אחד ואחת חייבים להתנתק לפחות פעם בשבוע לזמן איכות ולקבל טיפול לו הם זקוקים, מעין פסק זמן מהחיים. במאיקו מדובר בחוויה שלמה בה משלבים פינוק ואיכות. הקונספט הוא להכנס לאווירה, לריחות, לעיצוב הייחודי ולקבל טיפולים באיכות והמקצועיות הגבוהה ביותר, בשילוב עם מנוחה וזמן איכות באמצע היום.